Skip to content
Rękawice odporne na przecięcia
Safety Systems jest gamą zrealizowaną aby chronić przed urazami kończyn górnych osoby pracujące, przy maksymalnym komforcie. Materiały i techniki produkcyjne selekcjonowane są aby dostarczać rozwiązania realnie chroniące, nie ograniczające się do śledzenia wyniku “testu na przecięcie”.

Zobacz Nasze Rękawice →

Urazy palców i rąk są najczęstszymi wypadkami w miejscu pracy, nawet jeśli są najbardziej przewidywalne. Statystyki wykazują, iż większa część pracowników, którzy doznali urazu, nie używało rękawic ochronnych lub używało rękawic nieodpowiednich do wykonywanej pracy.


Ciężar spoczywający na zakładach pracy jest znaczący i dotyczy zarówno odpowiedzialności, jak i straconych dni roboczych: bezpieczeństwo jest priorytetowe w logice cost-saving.Podczas wyboru rękawicy chroniącej przed przecięciem poziom ochrony uważany jest często za jedyny znaczący czynnik, określony w Europie przez normatywę EN388.


Od 1978 roku odpowiedzialnie produkujemy i realizujemy rękawice odporne na przecięcia biorąc pod uwagę nie tylko normatywę europejską, lecz również zastosowanie praktyczne, czyli analizujemy czynniki zagrożeń występujące podczas procesów produkcyjnych.