Skip to content
slide-distributori-automatici-industriali-mro

PRZEMYSŁOWE AUTOMATY
WYDAJĄCE MRO

Zastosowanie magazynów automatycznych MRO ułatwia wszelkie czynności związane z prawidłowym zarządzaniem tymi środkami. Magazyny automatyczne do MRO umożliwiają, poprzez rozpoznanie operatora, zarządzanie i monitorowanie pobierania i zwracania używanych urządzeń i części zamiennych
slide-distributore-automatico-DPI

AUTOMATY WYDAJĄCE ŚOI I MATERIAŁY O WYSOKIEJ ROTACJI

Automaty wydające ŚOI zaprojektowano z myślą o potrzebach zakładów produkcyjnych i wyposażono w oprogramowanie zarządzające zintegrowane z procesami przedsiębiorstwa. Pozostają włączone 24 h/7 i zapewniają możliwość śledzenia zautomatyzowanej dystrybucji w obszarach stosowania ŚOI i materiałów o wysokiej rotacji
slide-distributori-automatici-industriali-mro-mobile

PRZEMYSŁOWE AUTOMATY WYDAJĄCE MRO

Zastosowanie magazynów automatycznych MRO ułatwia wszelkie czynności związane z prawidłowym zarządzaniem tymi środkami. Magazyny automatyczne do MRO umożliwiają, poprzez rozpoznanie operatora, zarządzanie i monitorowanie pobierania i zwracania używanych urządzeń i części zamiennych.
slide-distributore-automatico-DPI-mobile

AUTOMATY WYDAJĄCE ŚOI I MATERIAŁY O WYSOKIEJ ROTACJI

Automaty wydające ŚOI zaprojektowano z myślą o potrzebach zakładów produkcyjnych i wyposażono w oprogramowanie zarządzające zintegrowane z procesami przedsiębiorstwa. Pozostają włączone 24 h/7 i zapewniają możliwość śledzenia zautomatyzowanej dystrybucji w obszarach stosowania ŚOI i materiałów o wysokiej rotacji.

Safety Systems Przemysłowy Vending​

Automaty wydające ŚOI i MRO

Szafy wielofunkcyjne, urządzenia do zbiórki i zautomatyzowane magazyny do inteligentnego zarządzania materiałami

Włoski oddział Michelin wybrał nasze automaty wydające
Obejrzyj wideo

Play Video

Wydajniejsze procesy produkcji

Automaty wydające to najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć wydajność swoich procesów produkcyjnych. Niewątpliwą zaletą automatów wydających jest zapewnienie pracownikom materiałów niezbędnych do wykonywania ich zadań w dowolnym momencie bezpośrednio na linii. Niezależnie od tego, czy chodzi o ŚOI, zatyczki do uszu, przyrządy pomiarowe niezbędne do produkcji detalu mechanicznego czy też o części zamienne, automaty Safety Systems są w stanie realizować indywidualne operacje dostawy i zwrotu/zbiórki. Zarządzanie i monitorowanie zużycia odbywa się w prosty sposób.

Optymalizacja procesów zarządzania

Zasady Lean Management są coraz bardziej rozpowszechnione w przemyśle, który dąży do wyeliminowania marnotrawstwa materiałów, strat czasu i do optymalizacji procesów zarządzania. Pod względem materiałów pomocniczych rośnie potrzeba lokowania automatów w obszarach użytkowania tych produktów, aby zapewnić możliwość ich śledzenia oraz dostępność 24 h/365. Różnorodność zarządzanych materiałów wymaga elastycznych systemów: nasze automaty wydające są oparte na wspólnej koncepcji projektowej, a ich oprogramowanie zarządzające jest zintegrowane z zakładowymi procesami łańcucha dostaw. Nasze początki w tej dziedzinie sięgają 15 lat wstecz, kiedy to opracowaliśmy automaty wydające ŚOI, dostosowując istniejące automaty OEM. W 2015 roku wprowadziliśmy na rynek nową gamę innowacyjnych automatów wydających, projektowanych i produkowanych w Turynie zgodnie z wytycznymi Przemysłu 4.0 i z myślą o INTELIGENTNEJ FABRYCE technologii IIoT, w celu zaspokojenia rosnących potrzeb przedsiębiorstw Lean Thinking.

Korzyści w zarządzaniuv
automatami sprzedającymi PPE

Monitoring przebiegu dystrybucji.
Saving oparty na eliminacji nieefektywności oraz marnowania środków.
Zapasy planowane z zachowaniem maksymalnej optymalizacji.
Dostępne on line raporty podsumowujące.
Wypełnienie obowiązku zapewnienia pracownikom przypisanych ŚOI.
Demonstracja zastosowania odpowiednich, stabilnych i dokumentowalnych modeli organizacyjnych.

Działy operacyjne Lanzi Group