Skip to content
Rękawice ochronne do produktu
Un’accurata scelta di materiali per evitare il danneggiamento del prodotto finito, dovuto alla manipolazione, e garantire elevata destrezza agli operatori.

Zobacz Nasze Rękawice →

W ostatnich latach standardy jakości produktów przemysłowych znacznie wzrosły, a wraz z rozwojem takich koncepcji, jak Total Quality Management, wiodący producenci zaczęli dążyć do realizacji celu, jakim jest „zero wad”. Dzięki zbadaniu stanowisk pracy w różnych branżach mogliśmy wspomóc naszych klientów w misji zmniejszania poziomu wadliwości ich produktów poprzez wprowadzenie rękawic i materiałów zabezpieczających produkty.


Ten typ rękawicy pozwala operatorowi na bardzo zręczne obchodzenie się z określonymi częściami lub detalami, chroniąc produkt przed uszkodzeniami i koniecznością późniejszych dodatkowych obróbek.


Opracowując rękawice do ochrony produktu należy określić najbardziej odpowiedni materiał w zależności od rodzaju stanowiska pracy. Na przykład mikrofibra lub syntetyczna tkanina szorstkowana optymalnie zapobiegają pozostawianiu odcisków palców lub przypadkowych smug na chromowanych częściach i lampach pojazdu. Stosowanie tkanin low-linting, tj. niestrzępiących się, jest zalecane w celu zabezpieczenia przed osadzaniem się na produkcie zabrudzeń lub fragmentów włókien i kłaczków.